Már 53 655 341 km-t sportoltatok

Negyvenhez közel is a csúcson - néhány perc Bernard Lagattal

Bozót | 2014-03-13 | 16 hozzászólás

Interjú a kenyai születésű, amerikai Bernard Lagattal a fedett pályás világbajnokságot követően, ahol 3000 méteren ezüstérmet szerzett. Szó esik a VB-ről, az edzéseiről, elvekről és a jövőbeni terveiről is.

Világcsúccsal ért véget a fedett pályás atlétika világbajnokság

Bozót | 2014-03-10 | Nincs hozzászólás!

Igazán hatásos bravúrral ért véget vasárnap az atléták fedett pályás viadala a lengyelországi Sopot-ban: az utolsó döntőben, a férfiak 4x400 méteres váltójában világcsúcs született.

Atlétika - magyar eredmények a fedettpályás VB-n

A fedett pályás világbajnokságon Márton Anita a nagyszerű hatodik helyet szerezte meg, míg Baji Balázs sajnos nem jutott tovább a döntőbe.

Atlétika - ma kezdődik a fedett VB - két magyar a mezőnyben

Bozót | 2014-03-07 | 3 hozzászólás

Mindössze két magyar atléta indul a pénteken kezdődő fedettpályás világbajnokságon a lengyelországi Sopotban, de mindkettőjüknek van esélye a döntőbe jutásra. A vb összdíjazása 2,464 millió dollár.

Fedett pályás atlétika OB eredmények

Bozót | 2014-02-24 | Nincs hozzászólás!

Kaptur Éva három, Kazi Tamás pedig két aranyéremmel zárta a vasárnap befejeződött fedettpályás atlétikai országos bajnokságot, a dobószámokban pedig Pars Krisztián, Orbán Éva és Márton Anita diadalmaskodtak.

Atlétika - fedett pályás Budapest Bajnokság

Bozót | 2014-02-04 | Nincs hozzászólás!

A közel hétórás Budapest bajnokságra a sok induló mellett a javuló eredmények, a fiatalok bíztató teljesítményei voltak a jellemzőek. Bécs után ezen a versenyen is alakult a hazai ranglista, 12 olyan eredmény született, ami változást hozott a lista élén.

Készül a pálya a szenior atlétikai VB-re

Bozót | 2014-01-08 | 4 hozzászólás

Megkezdődtek a fedett pálya felújítási munkálatai a Szenior VB-re. A Hungexpo területén a szakemberek a 2004-es budapesti IAAF Fedett pályás Világbajnokság hatsávos pályájának javítását végzik, amely pálya korábban kétszer a Puskás Ferenc stadion területén felépített sátorban is felállításra került.