Sziasztok. Új tag vagyok,tegnap meg volt az első futásom az idei évben. látom az edzéseimnél a z adatokat,beállítottam a Futást és hogy 2019-re gyűjtöm. Mégis azt hozza,hogy még nem gyűjtöttem 1 km-t se. Nyilvánosra állítottam a profilomat,nem tudom hogyan tovább. Segítsetek,hogy tudjam gyűjteni 2019-re a km-t. Előre is köszönöm.
Sziasztok. Új tag vagyok,tegnap meg volt az első futásom az idei évben. látom az edzéseimnél a z adatokat,beállítottam a Futást és hogy 2019-re gyűjtöm. Mégis azt hozza,hogy még nem gyűjtöttem 1 km-t se. Nyilvánosra állítottam a profilomat,nem tudom hogyan tovább. Segítsetek,hogy tudjam gyűjteni 2019-re a km-t. Előre is köszönöm.