0
168

terv: Sri Chinmoy Félmaraton Szombathely, szintes pályán, nincs terv

BLOG

tény(23 fok árnyékban reggel nyolckor): a csütörtöki és a tegnapi nap erősen rányomta a bélyegét a mára: maraton alatti pulzussal még a meleg ellenére is(!), fáradt lábakkal ennyi volt bennem a jócskán elmért szintes pályán.

Már a bemelegítésnél éreztem, hogy gáz lesz (bokrot is kellett keresnem, pedig ilyesmi nem szokott gondot okozni), aztán végig egy hozzám képest lassabb futót üldöztem, de egyszer sem értem utol, pedig 50-100m volt közöttünk csak.

Azt hiszem, én voltam az egyetlen, akinek tök mindegy volt, hogy +30 vagy -5 fokban zajlik a verseny, pontosan ezt tudtam volna ma sokkal ideálisabb, de vacakabb körülmények között is.

Szigorúan csak tényszerűség kedvéért:

Absz.4, korcs. 2.

Sokat nem számít egyébként, csak rossz érzés volt nem haladni, miközben a keringésem alig-alig terhelődött.

Ez a tenisz-dolog felejtős lesz a jövőben a versenyek előtti napokon legalább is, jó hír viszont, hogy a meleget keringésügyileg jól kezeltem, a lábaimról meg nem "ő" tehet :)

00:00:00 21.1 00:00 0.00 0 0 0 0